Medarbejdere
X

Niels Harding
Partner, Area Manager – DK North
European Trade Mark and Design Attorney
Cand.mag, kommunikation og markedsføring

telefon: (+45) 4061 5561
e-mail: niels.harding@zacco.com

Niels arbejder med varemærker, designbeskyttelse, nyhedsbreve, kommunikation,
og marketing.

Med Niels’ kompetencer vil Patent Nord Powered by Zacco bl.a. sikre, at vores kunder altid får en god og professionel behandling.
X
X
X
X

Keld Thyregod
Partner, Team Manager, Patent Attorney

telefon: (+45) 2782 8393
e-mail: keld.thyregod@zacco.com

X

X

Tina Poulsen
Patent Paralegal
M. Ling. Merc.

telefon: (+45) 86 20 47 11
e-mail: tina.poulsen@zacco.com

 

 

Mette Møller Nielsen
Patent Paralegal
M.Ling.Merc.

telefon: (+45) 86 20 47 13
e-mail: mette.moller.nielsen@zacco.com

X

 

Steffen Karshøj Hjeds
Partner
Patent Attorney

telefon: (+45) 39 48 80 45 / (+45) 21 20 08 89
e-mail: steffen.k.hjeds@zacco.com

 

X

Jens Jørgen Schmidt
Senior Partner
European Patent Attorney
Ph.D.

telefon: (+45) 40 14 00 20
e-mail: jens.jorgen.schmidt@zacco.com

 

 

Michael Vingborg Kjelstrup
Patent Attorney

telefon: (+45) 39 48 81 73
e-mail: Michael.Vingborg.Kjelstrup@zacco.com

 

 

Kim Hedegaard Povlsen
Patent Attorney

telefon: (+45) 39 48 80 13
e-mail: kim.h.povlsen@zacco.com

Der er lukket for kommentarer.